Кулькова опра верхня Ford Granada Taunus Cortina
- Готово до відправки
- Код: 7872
1 000 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулькова опра верхня Ford Granada,Taunus,Cortina
Ford Granada рік 1977-1982
Ford Taunus рік 1970 — 1982
Ford Cortina рік 1962 — 1982
Ford Taunus рік 1970 — 1982
( Виробник Teknoron Турція )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Teknorot |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | FO-604K |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 95 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Taunus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

