Фільтр повітряний Samand 1.8
- В наявності
- Код: 4012
210 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Samand |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | FT37137 |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 49 мм |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Samand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

