Фільтр паливний Berlingo/PartnerFiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 2.0JTD/HDi паливна система BOSCH
- В наявності
- Код: c482
390 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Види палива | Дизель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Код запчастини | C482 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 77 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

