Підшипник маточини задній DACIA LOGAN,RENAULT 19 , CLIO III
- Готово до відправки
- Код: CX039
507 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Код запчастини | CX039 |
| Сумісність з моделлю | Spark, 19, Note, Safrane, Sandero, Super 5, 11, Clio, Logan, Megane, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴

