Кульова опора нижня Ford Granada, Taunus, Cortina
- Готово до відправки
- Код: 7873
1 170 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора нижня
Ford Granada рік 1977-1982
Ford Taunus рік 1970 — 1982
Ford Cortina рік 1962 — 1982
( Виробник DELPHI Польща)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Taunus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 93 мм |
| Код запчастини | TC73 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Granada |
| Марка | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴

