Кільця поршневі Opel Ascona B Kadett C, Manta B Omega A, Rekord D 2.0, 3.0
- В наявності
1 170 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця поршневі Opel Ascona B Kadett C, Manta B Omega A , Rekord D 2.0, 3.0 Diametr 94.98 (2/2/4)
Тип Двигуна 20E/30E/30S/C30LE/C30NE
| Діаметр циліндра [мм] | 95,00 |
| номер компонента | 2.0mm |
| номер компонента | 2.0mm |
| номер компонента | 4.0mm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOETZE ENGINE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 08-305000-00 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Omega, Manta, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴

