Радіатор охолодження Peugeot 605, Citroen XM
- В наявності
- Код: 1263
3 650 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 605, XM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 54 |
| Стан | Новий |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 605 |
| Серія | 605 (6B) 1989-1999 |
| Марка | Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴

