Ступиця з підшипником (передньої/задньої) Hyundai ix55/Santa Fe,Kia Sorento III SNR R184.34
- Готово до відправки
- Код: 8434
4 407 ₴
3 549 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця з підшипником (передньої/задньої)
Hyundai ix55 2008-
Hyundai Santa Fe 2009-
Kia Sorento III 2009-
Характеристики
| Вага нетто | 3,65 кг |
| Відстань між кріпильними отворами | 114,3 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Зовнішній діаметр | 139,5 мм |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | R184.34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 549 ₴

