Підшипник маточини передньої Peugeot, Режо
- Готово до відправки
- Код: GB40574S01
963 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передньої Peugeot 205,206,306,305,309,405,406,PARTNER,BERLINGO Без ABS 42x82x36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Код запчастини | 335016 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴

