Піввісь ліва Fiat Scudo 220 1995-2007
- В наличии
- Код: 3-4101
2 633 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піввісь ліва з ABS
Fiat Scudo 220 (рік 1995–2007)
| O шарніра на стороні колеса | 97 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 97 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 59 мм |
| Довжина | 648 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гумовою опорою |
| Зовн. зачеп. кол. | 27 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 24 |
| Кількість штирових контактів | 48 -пол. |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Fiat |
| Код запчасти | 72L9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Scudo |
| Марка | Fiat |
| ОЕ | 811064101B, 3272.L9 |
Информация для заказа
- Цена: 2 633 ₴

