Піввісь права Citroen Jumper 1/2 R16 з ABS
- В наличии
- Код: 8031A
6 318 ₴
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
| O шарніра на стороні колеса | 119 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 112,3 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 70 мм |
| Довжина | 1085 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гумовою опорою |
| Зовн. зачеп. кол. | 35 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 41 |
| Кількість штирових контактів | 54 -пол. |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M33x1,5 |
Піввісь права R16 з ABS 35/41 шліців Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.5 d (2500 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.5 td (2499 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.5 tdi (2500 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.8 d (2800 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.8 idtd (2800 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.8 jtd (2799 куб.см.) Fiat Ducato 230 (1994-2002) 2.8 tdi (2800 куб.см.) Fiat Ducato 244 (2002-2006) 2.3 jtd (2286 куб.см.) Fiat Ducato 244 (2002-2006) 2.8 jtd (2799 куб.см.) Citroen Jumper (1994-2002) 2.5 d (2446 куб.см.) Citroen Jumper (1994-2002) 2.5 td (2446 куб.см.) Citroen Jumper (1994-2002) 2.5 tdi (2446 куб.см.) Citroen Jumper (1994-2002) 2.8 hdi (2799 куб.см.) Citroen Jumper (1994-2002) 2.8 idtd (2800 куб.см.) Citroen Jumper II (2002-2006) 2.2 hdi (2179 куб.см.) Citroen Jumper II (2002-2006) 2.8 hdi (2799 куб.см.)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Производитель | Citroen |
| Код запчасти | 1478552080 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| ОЕ | 1478552080, 3273.Q7, 3273.5V, 3273.10 |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumper |
- Цена: 6 318 ₴

