Фільтр повітряний CITROEN C5 I 04- PEUGEOT 407 04-
- Готово до відправки
- Код: A1181
296 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Код запчастини | A1181 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Код аналоги | |
| Аналоги | Код Аналоги, 9650367780, 9650367680, 9650366480, 1444VP, 1444TQ, 1444FP, 1444FN, 1444EZ, 1444EL, 1444CY, 1444CX, 1444CW, 1444CV, 1427K0, |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

