Кільця поршневі VW TRANSPORTER II,III
- В наявності
780 ₴
+380 (98) 644-29-99
- +380 (63) 680-89-99
- +380 (95) 684-89-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця поршневі VW TRANSPORTER II,III
Тип Двигуна DG/DF/CG/CU/CV/GE/DH/GW
| Діаметр циліндра [мм] | 94,50 |
| номер компонента | 1.75mm 005IF P IKA |
| номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| номер компонента | 4.0mm 231 P GOE13 |
| Завищення розміру [мм] | 0,50 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NPR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр | 94.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T3 1979-1992 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

